«Футбол для всіх, доступ для всіх»: ФФУ підтримує Тиждень дій CAFE

«Футбол для всіх, доступ для всіх»: ФФУ підтримує Тиждень дій CAFE

Федерація футболу України підтримує Тиждень дій CAFE (Centre for Access to Football in Europe/«Центр доступу до футболу в Європі») 2018 року, головний меседж якого — футбол для всіх, доступ для всіх.

Із 2013 року Тиждень дій CAFE — це щорічний загальноєвропейський акт солідарності, відзначення людей з інвалідністю та визнання їхньої важливої ролі на всіх рівнях гри. Ми раді додати наше ім’я до списку учасників, які допомагають розповсюджувати ідею CAFE Футбол для всіх, доступ для всіх в Україні.

«Футбол для всіх, доступ для всіх» — це не просто гасло, це те, до чого сьогодні прагне футбол. Федерація футболу України зі свого боку активно працює над покращенням доступу до футбольних матчів та залученням людей з інвалідністю до футбольного процесу.

Особи з інвалідністю є найбільшою меншиною у населенні кожної держави, загалом сьогодні у світі таких людей понад 1 мільярд. Природно, що велика кількість людей з інвалідністю також захоплюється футболом — найпопулярнішою у світі грою. Україна не є винятком. І, користуючись нагодою, ФФУ висловлює подяку своїм уболівальникам з інвалідністю за їхню лояльність та постійну підтримку.

Утім, слід відзначити, що близько 50% людей з інвалідністю у світі ніколи не мали можливості відвідати наживо футбольний матч або інший спортивний чи культурний захід. Відтак, приєднуватися до інших зацікавлених сторін у Європі, які поширюють ідею про доступ та інклюзивність для всіх у контексті футболу, залишається важливою місією.

Громадська організація CAFE має на меті покращити доступ до футболу та інтеграцію людей з інвалідністю у гру, яку ми всі любимо. Ми працюємо над тим, щоб особи з інвалідністю могли посісти своє гідне місце у футболі — від відвідування матчів до волонтерства та роботи у футболі як менеджерів, тренерів і гравців, а також осіб, що приймають рішення.

Більш докладні відомості про CAFE і Тиждень дій CAFE можна отримати на сайті www.cafefootball.eu, написавши на поштову скриньку info@cafefootball.eu, або за номером +44 (0) 20 8621 2405. Ви також можете стежити за CAFE на сторінці у Facebook (www.facebook.com/cafefootball), Twitter (@cafefootball) та Instagram (@cafefootball.eu), щоб отримувати оновлену інформацію щодо Тижня дій CAFE 2018. CAFE буде розповідати про проведені заходи й ділитися історіями учасників із використанням хештегу #totalaccess.

Джерело: офіційний сайт ФФУ

Залиште коментар