Владислав Штамбург відвідав Дніпропетровський обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Владислав Штамбург відвідав Дніпропетровський обласний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

Останнім часом про інвалідів частіше почали говорити. Причому не тільки як про людей, які потребують підвищеної уваги держави і суспільства, але і як про видатних спортсменів, чемпіонів і призерів різних змагань.

В Дніпропетровському регіоні добре володіє цією темою начальник Дніпропетровського обласного центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Олена Зайцева.

Сьогодні відбулася зустріч президента Асоціації футболу інвалідів України Владислава  Штамбурга з Оленою Андріївною.

У свою чергу Олена Андріївна з 1998 року, крім керівництва регіональним відділенням «Інваспорту» є генеральним секретарем Національного комітету спорту інвалідів України та президентом Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, і цей величезний досвід дає зрозуміти, що співпраця обов’язково буде успішною.

Сторони домовилися про спільну роботу та обговорили низку питань, серед яких проведення турнірів з різних різновидів футболу інвалідів, створення футбольних колективів для спортсменів з обмеженими можливостями, наявність суддівських колективів, екіпірування регіональних команд та підготовка тренерських кадрів.

Діючи злагоджено, спільно, використовуючи всі наявні можливості і досвід, спортивні функціонери обов’язково досягнуть значного прогресу в цій сфері.

Адже, спорт, зокрема футбол, служить найбільш ефективним засобом повернення людей з обмеженими можливостями до життя, відродження в їх серцях надії, віри, нового погляду на завтрашній день.

Залиште коментар