Нове спортивне екіпірування для збірних команд

Нове спортивне екіпірування для збірних команд

08 червня 2018 року в приміщенні Будинку футболу відбулась позачергова звітно-виборча Конференція Асоціації футболу інвалідів України.

Під час Конференції обговорено ряд важливих питань, зокрема, було обрано та призначено виконавчим директором АФІУ Миколу Оскому, котрий за сумісництвом є Директором Департаменту інфраструктури та розвитку футболу в регіонах ФФУ.

Також на позачерговій звітно-виборчій Конференції АФІУ обговорено питання участі національних збірних команд України у міжнародних змаганнях та забезпечення їх футбольною формою зразка національної збірної України з футболу.

Так, 16 червня 2018 року в м. Полтава відбудеться відбірковий матч до чемпіонату Європи серед спортсменів з порушенням слуху, в якому наша збірна змагатиметься з гравцями із Данії.

Та, вже наступного місяця, 21-29 липня 2018 року, в м. Братиславі (Словаччина) відбудеться VII-ий Міжнародний чемпіонат з футзалу для людей з діабетом «ДІАЄВРО 2018». Напередодні, в травні у м. Чернігів, було проведено відбірковий Всеукраїнський відкритий футбольний чемпіонат «ДіаЄвро-Україна 2018», за результатами якого було сформовано збірну «ДіаЄвроУкраїна».

В підсумку конференції Микола Оскома вручим національним  збірним командам ігрову спортивну форму зразка національної збірної для участі в міжнародних змаганнях.

 

 

Залиште коментар