Партнери

Федерація футболу України

Федерація футболу України  – Всеукраїнська громадська незалежна спортивна організація, заснована 13 грудня 1991 року. Головна мета її діяльності — забезпечення та сприяння зростанню рівня і масовості футболу в Україні. Цілі діяльності ФФУ: забезпечення гідного представництва України у міжнародному футбольному співтоваристві; розвиток системи пропаганди і популяризації футболу. Член УЄФА з 1992. Член ФІФА з 1992 року.

Спортивна федерація глухих України

Cпортивну федерацію глухих України  було створено у 1992 році. В цьому ж році СФГУ було прийнято до Європейської спортивної організації глухих та Міжнародного спортивного комітету глухих з правом участі у всіх міжнародних змаганнях, які проводяться під їх егідами.

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України» створена рішенням установчої конференції 22 вересня 2001 року та зареєстрована Міністерством юстиції України 10 січня 2002 року. Метою діяльності НАІУ є об’єднання громадських організацій, членами яких є інваліди, узгодження дій та консолідація їх зусиль, спрямованих на поліпшення становища інвалідів в Україні, сприяння захисту конституційних прав інвалідів, підвищенню їх ролі і соціального статусу у суспільстві та захист спільних інтересів своїх членів.

Спеціальна Олімпіада України

«Спеціальна Олімпіада України» – Всеукраїнська громадська неприбуткова організація інвалідів, акредитована Special Olympics Int., найчисельнішою міжнародною спортивною організацією інвалідів у світі, визнаною неурядовим членом ООН. Рух Спеціальної Олімпіади в Україні започатковано в 1991 році і зараз це впливова організація, яка об’єднує 19 000 спортсменів з відхиленями у розумовому розвитку 16 регіонах країни.

Center of Access to Football in Europe

CAFE – це нова благодійна організація, створена для того, щоб вболівальники з обмеженими можливостями могли вільно відвідувати футбольні матчі в Європі. Оскільки футбол має багато форм, CAFE впевнена, що це допоможе поширенню інформації про проблеми людей з обмеженими можливостями по всій Європі. CAFE була створена в 2009 році за підтримки УЄФА. З 2010 року CAFE веде активну роботу Східній Європі