У Києві відбувся XII Міжнародний футбольний турнір для людей з особливими потребами Seni Cup 2017

У Києві відбувся XII Міжнародний футбольний турнір для людей з особливими потребами Seni Cup 2017

1-2 червня в Києві відбувся турнір Міжнародної Футбольної Ліги серед вихованців психоневрологічних та дитячих будинків-інтернатів Seni Cup 2017. В цьому році 16 футбольних команд з різних куточків України приїхали для того, щоб змагатися за національну першість. Футбольний турнір Seni Cup проходить за всіма офіційними правилами FIFA з суддівською командою від Федерації футболу України.

Відкрили матч та привітали учасників заступник посла Республіки Польща в Україні пан Яцек Жур, віце-президент Асоціації футболу інвалідів України Юрій Титаренко, перший віце-президент Федерації футболу м. Києва Віктор Старовойт, генеральний директор ТОВ «Белла-Трейд» Міхал Вишневські та інші поважні гості.

Переможцями національного етапу Seni Cup у 2017 році стали вихованці Смілянського дитячого будинку-інтернату з Черкаської області. Друге місце посіла команда Зяньковецького психоневрологічного інтернату з Хмельницької області. Третє місце зайняла збірна Стрижавського дитячого будинку-інтернату з Вінницької області.

Команди, що посіли перше та друге місце у змаганні представлять Україну на міжнародному фіналі Seni Cup у Польщі. В місті Торунь у липні зустрінуться команди більше ніж з 10 європейських країн, які поборються за звання чемпіона турніру.

Кожна команда учасників отримала медалі, почесні грамоти та подарунки від партнерів та організаторів турніру. Федерація футболу України подарувала кожній команді футбольного м’яча для подальших тренувань.

Пам’ятними подарунками від Федерації Футболу України було нагороджено кращих футболістів турніру у номінаціях: кращий захисник, півзахисник, нападаючий та воротар. Кращим тренером турніру став представник Смілянського дитячого будинку-інтернату – команди, що виграла турнір Seni Cup 2017.

Залиште коментар