Владислав Штамбург – новий президент Асоціації футболу інвалідів

Владислав Штамбург – новий президент Асоціації футболу інвалідів

7 квітня 2017 року відбулася 8-ма позачергова конференція Асоціації футболу інвалідів України, на якій було заслухано звіт Виконавчого комітету та окреслено перспективи розвитку футболу серед людей з інвалідністю.

На конференції був присутній перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який розповів про діяльність Федерації футболу України в напрямку реалізації соціальних програм, якими опікується ФФУ. Він акцентував увагу на тому, що федерація приділяє велику увагу роботі з дітьми-переселенцями з Криму, Донецької та Луганської областей; підтримує турніри, що організовуються серед команд учасників АТО та про інші соціальні програми ФФУ. Вадим Костянтинович підтримав ініціативу АФІУ по організації турніру серед військовослужбовців, що отримали ураження рухомого апарату в зоні проведення антитерористичної операції та пообіцяв Асоціації всіляку підтримку.

Президентом Асоціації футболу інвалідів було обрано Владислава Штамбурга, віце-президентами Юрія Титаренка, Бориса Воскресенського та Юрія Шурулю.

Новообраний голова АФІУ Владислав Штамбург з 10 грудня 2016 року є першим заступником голови Федерації футболу Дніпропетровської області, а 25 лютого 2017 року очолив Федерацію футболу міста Дніпра.

Залиште коментар